0
Bu yazıyı " < 1 " dakikadan kısa bir zamanda okuyabilirsiniz. 🙂

Dünyanın en büyük havacılık festivallerinden olan TEKNOFEST‘te yarışma heyecanı başlıyor. Türkiye’nin gelişirken her alanda bağımsızlığını güçlendirmesi ve teknoloji üreten bir topluma dönüşmesini, “Milli Teknoloji Hamlesi” adı altında kendine hedef edinmiş TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, toplumun bütün katmanlarının bu hedefler doğrultusunda bilinçlendirilmesini ve ileri teknoloji projeleri geliştirecek insan kaynağının eğitilmesini ve desteklenmesini amaçlamaktadır.

21-26 Eylül tarihleri arasında yeniden İstanbul’da gerçekleşecek olan Teknofest’e İlkokul, Ortaokul, Lise, Lisans, Lisansüstü ve mezun kategorilerinde bir çok alanda projelerinizle 28 Şubat 2021 tarihine kadar takımınızı kurup siz de başvurabilirsiniz.

Teknofest 2021 yılı teknoloji yarışmaları listesi

Yarışma Başvuruları;

Yarışma için şartnamelere

buyantibiotics.space

http://allfreethings.com/cefaclor/index.html

, yarışma takvimine ve detaylı bilgiye https://teknofest.org/ adresinden ulaşabilirsiniz. Takımınızı kurup https://kys.turkiyeteknolojitakimi.org/ adresinden yarışmalara başvurabilirsiniz.

modafinil-schweiz.site/

Order Propecia

Ahmet Kemal YILDIZ
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği mezunu bir Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Öğretmeniyim. Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi ile ilgili ders etkinlikleri, kaynak materyaller, örnek etkinlikler ve ilgi duyduğum birçok konu hakkında vakit buldukça buradan blogluyorum. :)

  #9 – Arduino İle Mesafe Sensörü Kullanımı

  önceki yazı

  TOBB ETÜ, ArfBot Oyun Kodlama Yarışması

  Sonraki Yazı

  Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

  Yorumlar

  Yorum yap

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.